מבוא

 1. אתר האינטרנט timemasters.co.il (להלן: “האתר”) משמש כאתר מכירות אונליין לרכישת שעונים.
 2. הרכישה באמצעות האתר הינה כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה וטרם ביצוע כל פעולה באתר, יש לקרוא את התקנון במלואו. הוראות התקנון יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע באמצעות האתר ו/או הטלפון.
 3. גלישה באתר, רכישת מוצרים ו/או השארת פרטים מכל סוג שהוא באתר מהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את תקנון האתר, הבין אותו והביע הסכמה לאמור בו.
 4. במידה ואינך מסכים לתנאי התקנון ככתבם וכלשונם עליך לחדול להימנע באופן מידי מכל פעולה ו/או שימוש באתר.
 5. תקנון זה נכתב בלשון זכר והינו מיועד לשני המינים.
 6. שימוש/רכישה באתר מעל גיל 18 בלבד.
 7. אתר timemasters פועל כמשווק לספקי מסחר אלקטרוני מחו״ל (להלן: “ספקי המוצרים”), אתר timemasters מספק שירותי שיווק בלבד עבור ספקי המוצרים.

 8. ביצוע כל רכישה באתר, משמעותה שכאשר המשתמש מבצע הזמנה באמצעות אתר timemasters, הוא למעשה רוכש עבור עצמו מוצר מצדדים שלישיים, כולל התחייבויות כספיות. כל ההתחשבנויות תהיה למשתמש מול ספקי המוצרים, מלבד שירותי החזרת/החלפת/ביטול מוצרים וניהול סליקה עבור הספקי מוצרים.

הרכישה

 1. טיים מאסטרס מאפשרת לציבור לקוחותיה קנייה נוחה, קלה ובטוחה של מוצריה השונים באמצעות אתר האינטרנט המאובטח.
 2. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, אפליקציית ביט, אפל פיי, או גוגל פיי. בהתאם לבחירת הלקוח. טיים מאסטרס שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן את תנאי התשלום בהתאם למצב המשתנה בשוק.
 3. על מנת לבצע הזמנה דרך האתר על הלקוח להזין פרטים אישיים בסיסים כגון: שם מלא, טלפון, טלפון נייד, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת לאספקת המוצר, מספר כרטיס אשראי, תעודת זהות.
 1. יש לבדוק היטב כי בעת ההזמנה הוזנו הפרטים באופן מדויק וזאת כדי שההזמנה תטופל בהקדם האפשרי.
 2. מסירת הפרטים האישיים וכן פרטי האשראי של הלקוח (במידה והלקוח בחר לשלם באמצעות כרטיס אשראי) הינם תנאי להשלמת העסקה.
 3. לאחר ביצוע העסקה יישלח למזמין המוצר אישור בדבר ביצוע העסקה לכתובת האימייל שהוזנה.
 4. רק קבלת אישור העסקה באימייל מהווה אישור על קליטת ההזמנה.
 5. חיוב הלקוח בגין עלות המוצר ועלות המשלוח, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, מייד לאחר ביצוע הפעולה.
 6. במקרה בו חברת האשראי לא אישרה את העסקה, ביצוע ההזמנה אינו תקף ועל הלקוח ליצור קשר עם שירות הלקוחות של טיים מאסטרס על מנת להסדיר את אופן התשלום.

מדיניות מוצרים ומחירים

 1. טיים מאסטרס מציעה לרכישה שעונים  בדגמים שונים 
 2. כל מוצרי טיים מאסטרס באתר הינם חדשים וארוזים.
 3. טיים מאסטרס רשאית בכל עת להוסיף ו/או לגרוע סוגי פריטים, סוגי גדלים, דגמי אלקטרוניקה המוצעים על ידה.
 4. כמו כן, טיים מאסטרס רשאית לשנות ולעדכן את תנאי המכירה השונים לרבות מחיר המוצר, אמצעי התשלום, דרכי המשלוח, סוגי מכשירים הקיימים במלאי וכדומה, וזאת ללא כל הודעה מוקדמת.
 5. בכל מקרה שבו קיים הבדל בין המוצר שקיבל הלקוח לידיו לבין פרטי המוצר המפורטים באתר, הפרטים הכתובים באתר הינם הקובעים.
 6. במקרה שבו תיאור הריחות באתר אינו תואם את המוצר שנתקבל על ידי הלקוח, תיאור הריחות המופיע במחשבי החברה באתר הינו הקובע.
 7. מחירי המוצרים באתר אינם כוללים דמי משלוח.
 8. במקרה שמוצר שהוצע באתר אזל מהמלאי ו/או הופסק הייצור ו/או שיווקו על ידי היצרן, החברה שומרת לעצמה את הזכות על פי שיקול דעתה הבלעדי, שלא לספקו. במקרה כזה החברה תודיע ללקוח על ביטול העסקה, וכי הלקוח לא יכול לתבוע ו/או לבוא בטענות לחברה או מי מטעמה.
 9. טיים מאסטרס רשאית לבטל הזמנות ומכירות של לקוחותיה אשר הזמינו דרך האתר ו/או דרך הטלפון, כולם או חלקם במקרה בו לא מתאפשר בידי החברה לנהל את אתר האינטרנט באופן תקין, לספק את מוצרים ולעמוד מאחורי התחייבויותיה כתוצאה מתקלות במערכות המחשב והתקשורת של החברה, במקרה של חבלה כלשהי, פעולות איבה, כוח עליון, שינויים בשיעורי המס, שינויים בשיעורי המכס, שינויים בשיעור המע”מ, שינוי בהיטלים החלים על המוצרים, שינויים בתקנות המוצרים, עיכובים באספקות בעקבות שביתה, אירוע ביטחוני וכיו”ב.
 10. טיים מאסטרס רשאית לבטל רכישה ספציפית בכל מקרה של טעות בתיאור המוצר, מחיר, תנאי אספקה וכדומה, תוך החזרת התמורה במלואה ללקוח. במקרה כזה ללקוח לא תהיה הזכות לתבוע ו/או לבוא בטענות לחברה ולמי מטעמה.

אספקת המוצרים

 1. החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוזנה בפרטי ההזמנה בעת הרכישה תוך 6 - 18 ימי עסקים בהתאם לאופן המשלוח שבחר הלקוח בעת ההזמנה.
 2. החברה תספק את מוצריה באמצעות חברת הובלות, ובמקרה וכתובת האספקה תחשב כאזור המוגבל לגישה מבחינה ביטחונית, תפנה החברה למזמין המוצר לצורך תיאום כתובת אספקה שונה או הצעת האופציה של איסוף עצמי, במקרים מסוג זה לא ייחשב עיכוב באספקת המוצר כאיחור כלשהו באספקת המוצר.
 3. במקרה של שימוש החברה על ידי שרות חברת שליחויות אספקת המוצרים תהא בכפוף למדיניות אספקת המוצרים של חברת השליחויות.
 4. אספקת המוצרים בימי עסקים בלבד (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
 5. יובהר כי החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי אספקה שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
 6. באפשרות הלקוח לבחור במספר תשלומים כמפורט בעמוד ההזמנה. הסכום הכולל של ההזמנה ומספר התשלומים יופיעו בטופס ההזמנה.

החזרת מוצרים וביטולים

 1. כל רוכש באתר timermasters.co.il יהיה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 והתקנות שהותקנו על פיו.
 2. תנאי לביטול הזמנה לגבי מוצר הנרכש הינו החזרתו לחברה באריזתו המקורית ללא פתיחתו ללא שימוש ואשר המוצר המוחזר הינו שלם ונקי וללא שברים, סדקים, קרעים ו/או חתכים ו/או מצוי בו פגם מכל סוג המונע את מכירת המוצר בשלמותו ללקוח אחר. למען הסר ספק, באם נעשה שימוש במוצר ונפתחה האריזה לא ניתן לבטל את ההזמנה.
 3. ניתן לבטל את העסקה שביצעת טרם קבלת המוצר תוך 24 שעות. אם עבר 24 שעות יש להמתין עד לקבלת המוצר וניתן להחזיר לפי מדיניות החזרת מוצרים. 
 4. במידה והלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות שליחת הודעה באתר ו/או יצירת קשר בווצאפ עם טיים מאסטרס, וזאת בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר ובתנאי שהמוצר אינו נפתח וארוז באריזתנו המקורית ובתנאי שעמד בכל התנאים בסעיף 42 לתקנון זה. 
 5. לאחר החזרת המוצר לחברה, החברה תהה רשאית לגבות מהלקוח דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם ובנוסף את דמי המשלוח הראשוניים שנגבו בגין אספקת המוצר ללקוח.
 6. מיד עם קבלת המשלוח על הלקוח לבדוק את המוצר שהזמין. במידה והלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או שונה מהמוצר שהזמין, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר, על ידי יצירת קשר בווצאפ עם שירות הלקוחות.
 7. מדיניות החזרות מוצרים ו/או ביטולים המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו שרך אתר החברה. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

שירות לקוחות

 1. בכל שאלה, בעיה, תקלה או בירור לגבי מוצר ו/או הזמנה ניתן לפנות אל נציגי שירות הלקוחות של החברה בוואצפ - 054-894-8441 או באמצעות אימייל לכתובת support@timemasters.co.il .
 2. שירות הלקוחות של החברה פועל בימים א’-ה’ בין השעות 09:00 ל- 17:00. שירות הלקוחות אינו פועל בערבי חג ומועדי ישראל.

אחריות

 1. אחריות לשנה על כל המוצרים שנרכשו באתר, יש אפשרות הארכת אחריותבשנה בעלות 299 ש״ח, או לשנתיים ב399 ש״ח.
 2. האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים ואינה כוללת שברים, נפילת מכשיר, סדקים.
 3. האחריות תקפה לגבי לקוח המחזיק בידיו חשבונית מס קבלה ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות אתר האינטרנט timemasters.co.il . החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הוא הינו הרוכש של המוצר.
 4. הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. האחריות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום. יובהר כי באחריות הלקוח לשאת בעלויות ההובלה כל המוצר למשרדי החברה.
 5. אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגוייה, הפלת המכשיר, השכבת המכשיר על הצד, שימוש בשמנים לא תואמים את המכשיר, ערבוב השמנים במים או שבר.
 6. החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדי של החברה.

אבטחה ונתונים אישיים

 1. בעת קליטת פרטי ההזמנה האתר פועל באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן מסוג SSL שאושר על ידי חברות האשראי ומאפשר העברת נתונים למחשב עיבוד הנתונים של החברה.
 2. המשתמש באתר יודע ומאשר כי כל הפרטים שמסר במועד ההזמנה באתר ו/או פרטים הנובעים מפעילותו באתר ובכלל מידע שנאסף אודות הלקוח במהלך הגלישה, ייאגרו במאגרי המידע של החברה. המשתמש מאשר לחברה לאגור מידע כאמור ולבצע בו שימוש בתוך החברה בלבד.
 3. האתר יהיה רשאי לשלוח אליך דואר אלקטרוני ו/או הודעת SMS ולפנות אליך בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים באתר ו/או מוצרים חדשים ו/או חידושים באתר .
 4. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת בפרסום או בדיוור האלקטרוני הראשון שיישלח אליך במיקום המיועד לכך.
 5. . החברה מתחייבת לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להגן על אתר האינטרנט ועל פרטי הלקוחות והנתונים שבידה.
 6. אתר האינטרנט timemasters.co.il מאובטח ברמה גבוהה על פי הכללים וההנחיות הנהוגים באתר סחר אלקטרוני. החברה מתחייבת לנקוט בכל אמצעי הזהירות המקובלים והעומדים לרשותה על מנת להגן על אתר האינטרנט ועל פרטי הלקוחות והנתונים שבידה. עם זאת במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, במישרין ו/או בעקיפין שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו לרבות במקרה שמידע או נתונים ייאבד או יעשה בו שימוש לא מורשה.

תנאים נוספים

 1. טיים מאסטרס שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת.
 2. במקרה של מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט בת”א בלבד.
 3. כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הנן רכושה הבלעדי של טיים מאסטרס.
 4. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את תכנים המופיעים באתר אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם טיים מאסטרס.
 5. רישומי המחשב של טיים מאסטרס בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

מידע ליצירת קשר

support@timemasters.co.il
בווצאפ 054-894-8441